اخبار سریال و تلویزیون

«جسی پینکمن» در فصل جدید «بهتره با سال تماس بگیری»؟

فصل چهارم سریال «بهتره با سال تماس بگیری» در راه است

«باب ادنکیرک»، ستاره سریال «بهتره با سال تماس بگیری – Better Call Saul» در مصاحبه‌ای اعلام کرد که فکر می‌کند «آرون پال» باید در این سریال حاضر شود. «بهتره با سال تماس بگیری»، اسپین آف (Spinoff) سریال «افسارگسیخته – Breaking Bad» است که توانسته خود را به خوبی از زیر سایه این سریال بزرگ خارج شود و نام خودش را مستقلاً بر سر زبان‌ها بیاندازد؛ با ین حال طرفداران هنوز دوست دارند که بین دو سریال ارتباطات بیشتری برقرار شود. «وینس گیلیگان»، خالق این دو سریال و تیم نویسندگان آن از اینکه ارجاعات بیشتری از افسارگسیختگی در «بهتره با سال تماس بگیری» قرار دهند، ندارند با این حال آن‌ها مطمئناً می‌خواهند داستان را به شکل طبیعی خودش و مستقل پیش ببرند، نه آن‌طور که در خدمت و سرویس طرفداران باشد. با گذشت زمان، داستان «والتر وایت» دارد شروع می‌شود و «مایک ارمنترات» به تازگی کارش را برای «گاس فرینگ» آغاز کرده است؛ پس منطقی است که ریشه‌هایی از این دست همکاری‌ها را در سال ببینیم.

بهتره با سال تماس بگیری, سال گودمن, جیمی مک گیل, باب ادنکیرک, Better Call Saul, وینس گیلیگان, کامیک کان, سن دیگو, افسارگسیختگی, Breaking Bad

بینندگان موضوع را درک می‌کنند و منتقدان نیز روی خوشی به «بهتره با سال تماس بگیری» نشان داده‌اند؛ و این به معنای این است که گیلیگان در مسیر درستی قرار دارد. یکی چیز که همگان می‌خواهند بدانند این است که دو موکل معروف سال بالاخره در این سریال به نمایش درخواهند آمد یا نه. گفت‌وگوهایی پیش‌تر در این زمینه شده بود، ولی هیچ نتیجه مشخصی دربر نداشته است. با این حال ادنکیرک گفته است که دوست دارد ملاقات سال و جسی را ببیند.

اسکرین رنت (Screen Rant) در کنفرانس خبری «بهتره با سال تماس بگیری» در کامیک کان ۲۰۱۸ سن دیگو حضور پیدا کرد، جایی که از ادنکیرک درباره حضور پال در سریال سؤال پرسیده شد. او پاسخ داد:

«من دلیلی برای انجام ندادن این کار نمی‌بینم. آن چیزی که من میدانم این است که «هنک شریدر» سال را می‌شناخت و با یکدیگر جروبحث می‌کردند. اگر شما سریال و اولین ملاقات آن‌ها را به یاد داشته باشید؛ و نیز به خاطر چیزی که جسی به والت گفت؛ تو نیاز به یک وکیل جنایی داری، یک وکیل جنایی. مشخصاً که جسی تبلیغ سال را در افسارگسیخته دیده بوده است؛ اما من فکر نمی‌کنم که این تنها دلیل باشد که جسی، سال را به والت پیشنهاد داده است. جسی از شهرت سال خبر داشته است. به نظرم این نفر باید با یکدیگر ملاقات کنند.»

بهتره با سال تماس بگیری, سال گودمن, جیمی مک گیل, باب ادنکیرک, Better Call Saul, جسی پینکمن, آرون پال, افسارگسیختگی, Breaking Bad

ادنکیرک به نکته خیلی جالبی اشاره کرده است. در فصل دوم افسارگسیخته، وقتی بجر دستگیر شد، جسی فوراً فهمید که باید به پیش چه کسی برود؛ جای تعجب نیست که او حتماً پیش‌تر ازای این‌ها با سال آشنا شده است؛ اما متأسفانه ما امسال شاهد این اتفاق نخواهیم بود؛ زیرا پیش‌تر تائید شده بود که «برایان کرانستون» و «آرون پال» در فصل چهارم سال نخواهند بود. علاوه بر اینکه جیمی در حال حاضر اجازه وکالت ندارد و مجوز او یک سال باطل خواهد بود و او موکلی در طی چند قسمت آینده نخواهد داشت. شاید در فصل بعدی، بعد از اینکه جیمی کاملاً به «سال گودمن» تبدیل شد، جسی پینکمن به نحوی کارش به کار سال گره بخورد و او را ملاقات کند و یا حتی حضور کوتاهی در سریال داشته باشد. نکته اصلی، این است که داستان را به شیوه‌ای بی‌نقص به پیش ببرند.

بهتره با سال تماس بگیری, سال گودمن, جیمی مک گیل, باب ادنکیرک, Better Call Saul

اگر قرار باشد که ما پال را در سریال ببینیم، دانستن اینکه چگونه او را به تصویر می‌کشند جالب خواهد بدو. هنگامی‌که ما در اولین قسمت افسارگسیخته، پال را دیدیم، ۲۴ سال سن دشت و اکنون بعد از یک دهه، دیدن نسخه جوان‌تر او مشکل خواهد بود. البته راه‌هایی برای این موضوع وجود دارد؛ مانند جوان کردن دیجیتالی یا گریم؛ پس موضوع آن‌چنان حاد نیست. مطمئناً گیلیگان راهی برای تصویر کشیدن جسی پیدا می‌کند و دیدن او بعد از سال‌ها و ملاقات با سال بسیار دیدنی خواهد بود.

برای آگاهی از اخبار بیشتر پیرامون سریال «بهتره با سال تماس بگیری»، با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: نقد و بررسی “شگفت‌انگیزان ۲”

مرجع
ScreenRant
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن