اخبار سینمایی

صحنه‌های حذف‌شده فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت – Avengers: Infinity War»

پاسخ پرسش چرا «نگهبانان – The Guardians» به سیاره تایتان رفتند، فاش شد

فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» یک فیلم طولانی بسیار زیبا است، اما تمام صحنه‌هایی که برای آن فیلم‌برداری شده است در نسخه نهایی تدوین نشده‌اند. یک صحنه حذف‌شده از فیلم منتشر شده است که در بخش مربوط به نگهبانان کهکشان جای می‌گیرد. در نسخه‌ای که بر پرده سینماها اکران شد، داستان نگهبانان کهکشان، ناگهان از سیاره ناکجا (Knowhere) به سیاره تایتان پرش می‌کند؛ در نسخه بلوری که به تازگی منتشر شده است، این صحنه حذف‌شده وجود دارد که نشان می‌دهد که در فاصله زمانی رفت‌وآمد میان این دو سیاره، بر نگهبانان چه گذشته است.

اونجرز, انتقامجویان, انتقام جویان, The Avengers, نگهبانان کهکشان, Guardians of the Galaxy

سکانس با نشان دادن پیتیر کوئیل «کریس پت» که در حال گوش کردن به موسیقی توسط موزیک پلیرش است، آغاز می‌شود. البته هیچ موسیقی‌ای در پس‌زمینه فیلم پخش نمی‌شود، زیرا به احتمال زیاد این صحنه اصلاً قرار نبوده که در فیلم باشد و بر روی آن موسیقی کار نکرده‌اند. ما توانستیم تشخیص بدهیم که کوئیل به چه آهنگی گوش می‌دهد و آن Ace Frehley از گروه New York Groove است؛ آهنگی که «جیمز گان» پیش‌تر اشاره کرده بود که آن را در فیلم خواهید شنید. درکس موسیقی را قطع می‌کند زیرا به نظر می‌رسد که کوئیل دارد بارها و بارها پشت سر هم آن را گوش می‌کند.

به یاد دارید زمانی یک سی‌دی پلیر داشتید و به یک آهنگ را بارها پشت سر هم گوش می‌کردید و فکر می‌کردید که آن کار باحال‌ترین کار دنیاست؟ پیتر کوئیل الآن در این مرحله است. کوئیل و درکس با موسیقی وارد سفینه‌شان می‌شوند و شروع به جر و بحث و سرزنش کردن یکدیگر می‌کنند که چرا در نبرد با تانوس شکست خورده‌اند. مانتیس آن‌ها را آرام کرده و توجه آن‌ها را به یک چراغ زرد چشمک‌زن در سفیه جلب می‌کند؛ مشخص می‌شود که نیبلا به‌طور مخفیانه در حال فرستادن یک پیام به صورت کد است که مختصات سیاره تایتان را نگهبانان می‌دهد تا به آنجا بروند و تانوس را متوقف کنند. ما نیبلا را می‌بینیم که بعد از آزاد کردن خودش در سفینه تانوس، پیغام را می‌فرستد. به نظر می‌رسید که او در حین فرستادن پیغام دارد به‌طور مستقیم با مانتیس سخن می‌گوید. بنا بر این ویدئو که به Entertainment Weekly داده‌شده، ظاهراً نیبلا در حال فرستادن یک پیغام صوتی بین کهکشانی است.

دلیل حذف شدن این صحنه بسیار روشن است، زیرا هیچ تغییری در طرح داستان ایجاد نمی‌کند. آن پیغام تائید می‌کند که گامورا زنده است؛ حال درک می‌کنیم که چرا نگهبانان درست بعد از درگیر شدن با مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دکتر استنرج، درباره مکان گامورا سؤال می‌کنند.

اونجرز, انتقامجویان, انتقام جویان, The Avengers, نگهبانان کهکشان, Guardians of the Galaxy

این تنها یک صحنه از چندین صحنه حذف‌شده‌ای است که قرار است در نسخه‌های دیجیتال و بلوری انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت گنجانده شوند. ما مطمئن هستیم که صحنه‌های اضافی بیشتری درباره شخصیت‌های اصلی انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت وجود دارد و ما تلاش خوهایم کرد که آن‌ها را به دست آوریم. این صحنه‌های اضافه بسیار جالب و قابل‌توجه هستند زیرا به احتمال زیاد به ما سرنخ‌هایی درباره فیلم انتقام‌جویان ۴ می‌دهند؛ آن فیلم در حال حاضر کاملاً یک پروژه سری به حساب می‌آید و مارول به شکل ویژه‌ای از آن مراقبت می‌کند.

نسخه‌های دیجیتال و بلوری انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت در تاریخ‌های ۳۱ جولای و ۱۴ اوت منتشر خواهند شد.

برای آگاهی از سایر اخبار پیرامون فیلم انتقام‌جویان با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: معرفی و بررسی فصل سوم سریال پیکی بلایندرز

مرجع
Cinemablend
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن