اخبار سریال و تلویزیون

هر آنچه باید درباره فصل نهم «مردگان متحرک» بدانید، تاریخ شروع، بازیگران، جزئیات داستان، آخرین اخبار، تریلر و پوستر

فصل نهم «مردگان متحرک – The Walking Dead» بالاخره توسط شبکه AMC تائید شد.

البته این خبر تعجب‌برانگیزی نبود. شبکه AMC بارها آشکارا از علاقه‌اش برای ادامه دادن سریال مردگان متحرک تا زمانی که ممکن است، سخن گفته! اما در این بیانیه، AMC علاوه بر این‌ها، از برخی از تغییرات اجرایی غیرمنتظره در سریال رونمایی کرد.

«اسکات گیمپل»، تهیه‌کننده اجرایی و سازنده سریال که از فصل چهارم در این سمات مشغول به فعالیت بود، در فصل نهم هیچ نقشی نخواهد داشت. در عوض، در مقام افسر کل سریال به ایفای وظیفه می‌پردازد؛ صفتی که به نظر می‌رسد به معنای امپراتور دنیای مردگان متحرک است!

«آنجلا کنگ» که به مدتی طولانی نویسندگی سریال را بر عهده داشت، در مقام سازنده سریال قرار می‌گیرد و در کنار «فرانک دارابونت»، «گلن مازازرا» و «اسکات گمبل» تبدیل به چهارمین سازنده سریال (Showrunner) مردگان متحرک می‌شود.

تریلر فصل نهم

اولین تریلر فصل نهم مردگان متحرک منتشر شده است که می‌توانید آن را در اینجا مشاهده کنید:

تاریخ شروع فصل نهم

قسمت اول فصل نهم مردگان متحرک در تاریخ ۷ اکتبر سال ۲۰۱۸ پخش خواهید شد. اولین پوستر فصل نهم را نیز مشاهده می‌کنید:

مردگان متحرک, The Walking Dead, فصل نهم مردگان متحرک, اندرو لینکلن

بازیگران فصل نهم

در اقدامی غیرمنتظره اعلام شد که «اندرو لینکلن» در فصل نهم از سریال خارج خواهد شد. در حقیقت، لینکلن تنها در نیمی از تعداد قسمت‌های فصل نهم حضور خواهد داشت. «نورمن ریدز» راه لینکلن را به عنوان ستاره اصلی سریال ادامه خواهد داد.

هنگامی که فصل نهم مردگان متحرک در ماه اکتبر برگردند، ما «لارن کوهن» را خواهیم دید؛ بازیگری که تا چندی پیش، حضورش در فصل نهم سریال در هاله‌ای از ابهام قرار داشت و در حال مذاکره با سازندگان سریال درباره قرارداد و دستمزد بود. در حقیقت، بعضی از عوامل داخلی سریال ترسیده بودند که کوهن، سریال را به‌طور کامل رها کند. کوهن بازگشتش به سریال را از طریق مصاحبه با Entertainment Weekly در زمانی که برای معرفی فیلم جدیدش، Mile 22 در جمع خبرنگاران حضور یافته بود، اعلام کرد. او گفت: «من برمی‌گردم. هنوز مقدار زیادی از داستان مگی باقی‌مانده که باید گفته شود.»

مردگان متحرک, The Walking Dead, فصل نهم مردگان متحرک, اندرو لینکلن, لورن کوهن, نورمن ریدز, جفری دین مورگان

«اَوی نَش» بازیگر نقش صدیق و «کالان مک‌آلفی» بازیگر نقش آلدن، بنا به گزارش The Hollywood Reporter به سریال بازمی‌گردند. این خبر تعجب‌برانگیزی نیست، مخصوصاً برای شخصیت صدیق که شخصیت برجسته‌ای در کتاب‌های کمیک مردگان متحرک به شمار می‌رود. آلدن نیز به رشد خودش ادامه می‌دهد؛ از یک زندانی گروه Savior تا تبدیل شده به یکی از اعضای گروه Hilltop؛ به نظر می‌رسد ما از این دو شخصیت در فصل نهم چیزهای زیادی خواهیم دید.

همچنین به نظر می‌رسد که سریال شخصیت منفی خودش در گروه Alpha پیدا کرده است، رهبر Whisperers که سامانتا مورتُن (بازیگر فیلم گزارش اقلیت) نقش او را ایفا خواهد کرد.

مردگان متحرک، برای نقش مانگا از «نادیا هیلکر» (بازیگر سریال The 100) استفاده خواهد کرد. مانگا برای کسانی کتاب‌های کمیک مردگان متحرک را مطالعه کرده‌اند، شخصیت آشنایی است. ماناگا اولین بار در شماره ۱۲۷ کمیک‌های رابرت کیرکمن و چارلی آلارد، در نقش رهبر یک گروه جدید از بازماندگان که توسط Alexandria گرفته شده بودند، ظاهر شده است. «النور مستورا» (بازیگر فیلم Into The Badlands) ایفاگر نقش یومیکو، یکی دیگر از شخصیت‌های گروه مانگا خواهد بود. بنا به گزارش سایت Comicbook، یومیکو دوست صمیمی مانگا است.

بنا به گزارش Entertainment Weekly بازیگر نامزد جایزه تونی، «لارن ریدلف»، به گروه بازیگری سریال پیوسته است؛ او نقش شخصیتی به اسم کانی را برای چند قسمت بازی خواهد کرد. در توضیح شخصیت او آمده است که بازمانده‌ای است که از حواسش برای آگاهی از شخصیت افراد، موقعیت‌ها و مشکلات استفاده می‌کند. شخصیت او ناشنوا است و از زبان اشاره و بدن آمریکایی (ASL) برای ارتباط برقرار کردن استفاده می‌کند. ریدلف در زندگی واقعی نیز ناشنواست. کانی نیز از اعضای گروه مانگا است. این نکته نیز قابل‌ذکر است که کانی در کمیک‌ها ناشنوا نیست.

«دن فاگلر» (بازیگر فیلم جانوران شگفت‌انگیز و محل زندگی آن‌ها) نیز در نقشی نامعلوم به سریال اضافه شده است. در صورت معلوم شدن هرگونه اطلاعات درباره نقش او، آن را برای شما منتشر خواهیم کرد.

جزئیات داستان فصل نهم

قرار است که یک پرش داستانی بزرگ و جدی در فصل نهم مردگان متحرک داشته باشیم. ما هرگونه اطلاعاتی که مشخص شود را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت؛ اما اکنون سریال هنوز در مرحله فیلم‌برداری است و تصاویری نیز از پشت‌صحنه‌ها درز کرده است که تکلیف سرنوشت بعضی از شخصیت‌های سریال را مشخص می‌کند؛ پس مراقب هشدارهای اسپویل باشید!

مردگان متحرک, The Walking Dead, فصل نهم مردگان متحرک, اندرو لینکلن, لورن کوهن, نورمن ریدز, جفری دین مورگان

برای آگاهی از سایر اخبار مربوط به سریال مردگان متحرک، با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: نقد و بررسی «مری و گل جادوگر»؛ اولین اثر استودیوی پونوک

مرجع
denofgeek
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن