اخبار سینمایی

نویسنده فیلم لگو بتمن کارگردانی فیلم «حیوانات خانگی قهرمان دی­سی» را برعهده گرفت

برادران وارنر تائید کرده است که یک فیلم برای حیوانات خانگی قهرمان (Super Pets) بسازد و «جرد استرن» سکان کارگردانی این ماجراجویی دم‌دار را بر عهده خواهد گرفت. این فیلم انیمیشنی با موضوع حیوانات خانگی معروف ابرقهرمان‌ها خواهد بود.

تاریخچه حیوانات خانگی قهرمان به سال ۱۹۶۲ برمی‌گردد، جایی که آن‌ها اولین بار در شماره ۲۹۳ کمیک بوک های ماجراجویی معرفی شدند. شبکه انیمیشنی تلویزیونی Cartoon Network نیز پتانسیل بالایی در موفقیت حیوانات خانگی قهرمان دید و سریالی انیمیشنی کوتاهی بر اساس آن‌ها با نام «DC Super-Pets!» ساخت. حال که در سراسر دنیا شاهد ساخته شدن و اکران هرساله فیلم‌های ابرقهرمانی هستیم، برادران وارنر تصمیم گرفته است که استراحت کوتاهی به قهرمان‌های جدی‌تر خود بدهد و یک فیلم بر اساس حیوانات ابرقهرمان بسازد.

حیوانات خانگی قهرمان دی­سی, Super Pets, دی سی, DC, جرد استرن

در حال حاضر چیز زیادی از حیوانات خانگی قهرمان مشخص نیست اما بنا به گزارش Collider، جرد استرن به عنوان کارگردان برای این پروژه استخدام شده است و هنوز هیچ جزئیاتی درباره شخصیت‌ها یا داستان فیلم اعلام نشده است. بااین‌حال فیلم می‌تواند از شخصیت‌های کمیک‌ها، کارتون‌ها یا حتی شخصیت‌های جدیدی که مخصوصاً برای این فیلم خلق خواهند شد و طرفداران تا حالا آن‌ها را ندیده‌اند، استفاده کند. استرن شاید در مقام کارگردان تازه‌کار باشد اما تاکنون نویسندگی چندین فیلم را بر عهده داشته است. تجربه کارگردانی او تنها به یک فیلم به نام سالگرد مبارک (Happy Anniversary) با هنرنمایی «نوئل ولز» و «بن شوآرتز» برای نتفلیکس محدود می‌شود؛ درحالی‌که تجربه نویسندگی او بسیار غنی‌تر و طولانی‌تر است؛ فیلم‌نامه دو فیلم دیدبان (The Watch) و رالف خراب‌کار (Wreck-It-Ralph) از کارهای اوست و اخیراً نیز فیلم‌نامه‌های فیلم لگو بتمن (The Lego Batman) و فیلم لگو نینجاگو (The Lego Ninjago) را نوشته است.

حیوانات خانگی قهرمان دی­سی, Super Pets, دی سی, DC, جرد استرن

لژیون حیوانات خانگی قهرمان دی‌سی (DC’s Legion of Super-Pets) پیش‌تر از این‌ها شامل شخصیت‌هایی مانند کریپتو، سگ قهرمان (Krypto the Super-Dog)، بِبو، میمون قهرمان (Bebbo the Super-Monkey)، کامت، اسب قهرمان (Comet the Super-Horse) و استریکی، گربه قهرمان (Streaky the Super-Cat) شده است. مارول شاید کازمو، سگ فضایی (Cosmo the Spacedog) در نگهبانان کهکشان را وارد کار کند؛ انتقام‌جویان اما وقتی نداشتند که بخواهند روی حیوانات خانگی صرف کنند؛ مارول نیز برنامه‌ای برای فیلم حیوانات خانگی انتقام‌جو نداشته است. در حقیقت حیوانات در تمامی فیلم‌های ابرقهرمانی در نقطه کانونی پررنگی قرار داشته‌اند. حیوانات خانگی قهرمان شاید نتواند حضور تماشاگران بزرگ‌سال را تضمین کند، اما مطمئناً تماشاگران کودک و نوجوان را جذب خود خواهد کرد. بعد از دیدن موفقیت فیلم‌هایی نظیر بولت (Bolt) از دیزنی و زندگی پنهان حیوانات خانگی (The Secret Life of Pets) از یونیورسال پیکچرز و ایلومینیشن اینترتینمنت، شاید بد نباشد که ایده حیوانات خانگی قهرمان نیز معرفی و امتحان شود. هرچه باشد، زندگی پنهان حیوانات خانگی توانست در گیشه به فروش ۸۰۰ میلیون دلاری دست پیدا کند؛ پس شاید بتوان با اضافه کردن شنل و نقاب به یک سگ انیمیشنی گیشه فروش را به تصرف خود درآورد.

برای آگاهی از اخبار بیشتر پیرامون این فیلم با آلبالو همراه باشید

بخوایند: ۱۵ بازیگری که برای مارول و دی سی نقش ایفا کرده‌اند

مرجع
screenrant
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن