اخبار سریال و تلویزیونسینما

پرش زمانی فصل نهم سریال مردگان متحرک فاش شد

قسمت اول فصل نهم سریال مردگان متحرک به آرامی در حال نزدیک شدن است و جزییات فصل نهم کم‌کم به بیرون درز می‌کنند و ما را با آنچه انتظار دیدنش در چند قسمت آینده را داریم آشنا می‌کند؛ جدا از این حقیقت که ما باید آماده باشیم که با «اندرو لینکلن» خداحافظی کنیم. تا اینجای که ما متوجه شده‌ایم که یک پرش زمانی طولانی در فصل نهم وجود دارد ولی نمی‌دانستیم چقدر؛ اما اکنون به لطف «تام پین»، بازیگر سریال، این زمان مشخص شده است؛ ۱۸ ماه از زمان اتفاقات قسمت پایانی فصل هشتم تا اتفاقات قسمت اول فصل نهم گذشته است.

جالب اینجاست که به نظر نمی‌رسید که پین قصد داشته است که یک جنجال خبری با این موضوع دست کند بلکه او فقط در جواب سؤالی که از او پرسیده شد این موضوع را گفت. او در مصاحبه‌ای در پاسخ به پرسش یوت نیکول براون درباره زندگی در آخرالزمان زامبی‌ها پس از یک جنگ تمام‌عیار علیه Saviors گفت:

«من فکر می‌کنم آنچه اکنون در فصل نهم اتفاق میافتد یک سال و نیم پس از آن چیزهایی است که در فصل ۸ به پایان رسید. اکنون شما نقاط قوت هر گروه را می‌توانید ببینید. همه باید به اصول اولیه خودشان بازگردند. گروه Farmers واقعاً مفیدند. معامله آن‌ها با Hilltop همه چیز آن‌ها بود. آن‌ها مواد خوراکی می‌کارند و حیوانت اهلی را برای مزرعه را پرورش می‌دهند تا گروه آن‌ها بهتر از بقیه بشود. آنچه در حال اتفاق افتادن است این است که گروه‌ها به یکدیگر نیاز دارند و ما باید ببینیم که بقیه از ما چه می‌خواهند و ما از آن‌ها چه می‌خواهیم؛ و ما به دوران خیلی دور و دادوستد کالا به کالا بازگشته‌ایم. در اولین قسمت فصل نهم، خواهیم دید که چه کسی از بقیه بهتر این کار را انجام می‌دهد.»

مردگان متحرک, The Walking Dead, فصل نهم مردگان متحرک, اندرو لینکلن, تام پین

تام پین ملقب به مسیح (به خاطر موها و ریش بلندش)، در برنامه‌ای در مصاحبه با یوت نیکول براون مدت‌زمان پرش زمانی فصل نهم را فاش کرد و براون از آن به عنوان یک بمب خبری یاد کرد؛ حال «آنجلا کنگ»، از سازندگان سریال اعلام کرده است که مدت‌زمان پرش زمانی فصل نهم چیزی بوده ست که پین اجازه داشته تا درباره آن سخن بگوید و این مسئله یک پیچش داستانی مهم نیست که آن را یک اسپول بزرگ در نظر بگیریم.

حال همه‌چیز در نظر گرفته شده است، ۱۸ ماه یک فاصله زمانی بسیار مناسب برای فصل نهم مردگان متحرک به شمار می‌رود. تصاویر زیادی از فصل نهم تاکنون منتشر نشده است ولی از آنچه تاکنون به بیرون درز کرده است فهمیده‌ایم که مگی بچه خود را به دنیا آورده است؛ زیرا در تصاویر منتشرشده شکم او دیگر برآمده نبوده و ۱۸ ماه زمان مناسبی برای پوشش این قضیه است و حالا مگی می‌تواند به مسائل مهم‌تری بپردازد. همچنین یک کودک دلیل مناسبی است که توضیح می‌دهد چرا نقش مگی کمرنگ شده است. یک مادر جدید در یک دنیای آخرالزمانی مشغله‌های زیادی خواهد داشت.

پرش زمانی ۱۸ ماهه همچنین به بینندگان اجازه می‌دهد برخی از پیشرفت‌های داستانی که جذابیتی ندارد و حوصله سر بر هستند را نبیند تا به اصل داستان برسد. تنها به دلیل اینکه Saviors در حال ساخت یک آُسیاب بادی و یک سری پیشرفت‌های ساختمانی و مکانیکی هستند، دلیل نمی‌شود که ما بخواهیم تمامی مراحل ساخت آن‌ها را ببینیم! حال به‌راحتی متوجه می‌شویم که چرا Saviors توانسته است در دادوستد کالا به کالا در این جامعه که ارز و پولی وجود ندارد، شرکت کنند.

منطقی به نظر می‌رسد که چرا Hilltop در این جامعه جدید بهتر از بقیه می‌تواند با بقیه ارتباط برقرار کند. Alexandria هنوز به دست کشاورزان و مزرعه‌ها گرفته نشده بود و در پایان فصل هشت هیچ گروهی منظم‌تر و کارآمدتر از Hilltop وجود نداشت. مگی در پایان فصل هشتم دریل را داشت که در این دنیای آخرالزمانی مردگان متحرک یک متحد ارزشمند به‌حساب می‌رفت؛ حال که ریک در حال رفتن است، به نظر می‌رسد که Hilltop به‌زودی به سمت Saviors پناهند می‌شود. باید صبر کنیم و ببینیم.

فصل نهم مردگان متحرک روز یکشنبه، ۷ اکتبر از شبکه AMC پخش خواهد شد.

برای آگاهی از اخبار بیشتر پیرامون فصل نهم مردگان متحرک با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: بررسی تریلر فیلم «آکوامن – Aquaman»

مرجع
cinemablend
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن