اخبار سریال و تلویزیون

علت پایان سریال موفق تئوری بیگ بنگ: جیم پارسونز

ساخت ادامه سریال «تئوری بیگ بنگ» به خاطر ترک سریال توسط «جیم پارسونز» کنسل شد.

تئوری بیگ بنگ، سریال شبکه سی بی اس پس از ۱۱ فصل موفق کنسل شد.

بنا به گزارش یو اس، سریال کمدی (سیتکام) تئوری بیگ بنگ (The Big Bang Theory) بعد از دوازده فصل به اتمام می‌رسد زیرا بازیگر نقش اصلی شلدون کوپر، باوجود پیشنهاد بازی برای دو فصل بیشتر، تصمیم گرفته است که دیگر در این نقش بازی نکند. ستاره سریال تئوری بیگ بنگ، «جیم پارسونز» که ایفاگر نقش شخصیت محبوب، شلدون کوپر است، می‌خواهد سریال را ترک کند. انترنیتمنت ویکلی در گزارشی ادعا می‌کند که CBS پیشنهاد بازی در دو فصل دیگر را به پارسونز ۴۵ ساله داده؛ ولی او رد کرده است. شبکه سی بی اس نیز احساس کرده است که سریال بدون داشتن ستاره نقش اصلی‌اش خوب پیش نخواهد رفت، پس تصمیم به پایان دادن آن گرفته شد.

تئوری بیگ بنگ, جیم پارسونز, شلدون کوپر, The Big Bang Theory

خبر پایان دادن تئوری بیگ بنگ در یک بیانیه مشترک از سوی Warner Bros. Television، CBS و Chuck Lorre Productions اعلام شد که اعلام می‌کرد: ما برای همیشه از طرفدارانمان برای حمایت‌هایشان از تئوری بیگ بنگ در طی ۱۲ فصل متشکریم.

پارسونز، کسی که بر طبق گزارش‌ها، برای هر قسمت سریال، یک میلیون دلار دستمزد می‌گیرد، سکوتش را درباره پایان دادن سریال در یک پست اینستاگرامی شکست و از قدردانی‌اش نسبت به نویسندگان، بازیگران و عوامل تئوری بیگ بنگ سخن گفت.

او یک عکس دسته‌جمعی از خودش و سایر بازیگران سریال درباره پایان دادن سریال منتشر کرد، درحالی‌که خبرها می‌گوید او بوده است که از سریال کناره‌گیری کرده است. در این عکس، «جان گالکی»، «ماییم بیالیک»، «ملیسا راوش»، «کونال نایر»، «سایمون هلبرگ»، «جیم پارسونز» و «کیلی کوئوکو« دیده می‌شوند (از چپ به راست). پارسونز یک عکس از فصل اول سریال منتشر کرده است و متن زیر نیز برای عکس نوشته است:

«من بسیار قدردان افراد داخل این عکس هستم و همچنین افرادی که در این عکس نیستند؛ چه تنها در یک صحنه یا قسمت‌های بی‌شماری با آن‌ها همراه بوده‌ام. شما همبازیانی هستید که من عاشقشان شده‌ام و به بخشی از زندگی من تبدیل‌شده‌اید، چه درصحنه و چه در خارج از آن.»

سریال تئوری بیگ بنگ، روایتگر یک گروه متشکل از چندین دوست دانشمند با هنرنمایی جیم پارسونز، جان گالکی، سایمون هلبرگ و کومال نیار است که با ورود کیلی کوئوکو در نقش دختری جذاب به نام پنی که در همسایگی آن‌ها خانه گرفته، زندگی‌شان دستخوش تغییراتی می‌شود.

این سریال بسیار موفق و محبوب، توانسته است که ۵۲ نامزدی جایزه‌امی را در طی این سال‌ها به دست آورد که در این میان توانسته ۱۰ تا از آن‌ها را شامل بهترین سریال کمدی سال، بهترین بازیگر نقش اول مرد سریال کمدی برای جیم پارسونز و… برنده شود.

فصل آخر تئوری بیگ بنگ، در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن